Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Just nu är efterfrågan extra hög på ärenden hos Bygglovsenheten, vilket gör att du kan behöva vänta längre än vanligt på svar och besked från oss.

Mer information

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

Organisation och kontakt

Intresserad av visning?

Söker ni plats och vill komma på visning

Ring Regndroppen för bokning

070 334 02 48

Har ni frågor kring vår förskolekö

Kontakta skolkoordinator Marie Assor

Marie.assor@nacka.se

08-718 88 37

Skolledning

Ann Åsberg, Biträdande rektor, ann.asberg@nacka.se

Älta skolas expedition: 08 -718 88 37

Köket

Telefonnummer 070 - 334 02 48
Köksbiträde Epost
Maha Ali maha.ali@nacka.se

Regndroppen

Telefonnummer

070-334 02 48

Pedagoger

E-post

Anneli Fickert anneli.fickert@nacka.se
Susan Widholm susanne.widholm@nacka.se
Elenore Holmgren elenore.holmgren@nacka.se
Sussie Thunberg sussie.thunberg@nacka.se

snöflingan

Telefonnummer

070-334 03 28

070-334 02 68

Pedagoger

E-post

Karin Stenmark karin.stenmark@nacka.se
Ingela Sjöholm ingela.sjoholm@nacka.se
Ulla Byström ulla.bystrom@nacka.se
Denise Lindva Lindberg denise.lindvalindberg@nacka.se
Martina Bäck martina.back@nacka.se
Michel Isorinne michel.isorinne@nacka.se

Sidan uppdaterades: