Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Just nu är efterfrågan extra hög på ärenden hos Bygglovsenheten, vilket gör att du kan behöva vänta längre än vanligt på svar och besked från oss.

Mer information

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

Rektor
Britta Wikman
britta.wikman@nacka.se
070-431 82 85
Rektor bitr tf
Christoffer Godenius
christoffer.godenius@nacka.se
070-431 8980
Intendent
Per Nyberg
per.nyberg@nacka.se
 070-431 82 86
Skoladministratör
Anna-Karin Liljeroth
anna-karin.liljeroth@nacka.se
 08-718 82 50
Vaktmästare
Linus Hagefeldt
linus.hagefeldt@nacka.se
070-431 60 88
Skolrestaurang, kock
Frida Hansson
08-718 84 84 

Skolsköterska
Jennifer Zander
jennifer.zander@nacka.se
 08-718 82 48

Skolkurator
Cristoffer Godenius
cristoffer.godenius@nacka.se
08-718 77 32
070-431 89 80
Skolpsykolog
Annika Åkerlind Huldt
annika.akerlind.huldt@nacka.se


Skolläkare
Benjamin Linnér
benjamin.linner@nacka.se
Specialpedagog
Emma Furingsten
emma.furingsten@nacka.se
Specialpedagog
Susanna Hanner
susanna.hanner@nacka.se
Kontaktperson fritidshemmet
Laura Isaac
laura.isaac@nacka.se
 08-718 82 74
Fritidshemmet Fyren F-1 
Igelboda Montessori
08-718 82 87

Fritidshemmet Piren 2-3 
Igelboda Montessori
08-718 82 86

Fritidshemmet F-1
 08-718 86 69
Fritidshemmet 2-3
 08-718 82 74
Fritidsklubben åk 4-6
 08-718 82 49

Sidan uppdaterades: