Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Tekniska störningar i passersystem till Nackas idrottshallar. Vi arbetar med att lösa problemet men troligtvis kommer det innebära problem med belysningen på Boovallen och Skuru IP, inpassering till sporthallar och tillgång till förråd och material i sporthallarna under helgen.

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

Organisation och kontakt

Intresserad av visning?

Söker ni plats och vill komma på visning

Ring Bamse för bokning

070 334 07 24

Har ni frågor kring vår förskolekö

Kontakta skolkoordinator Marie Assor

Marie.assor@nacka.se

08-718 88 37

Skolledning

Lena Schlyter, Biträdande rektor, lena.schlyter@nacka.se

Älta skolas expedition: 08 -718 88 37

Köket

Telefonnummer 070 - 334 04 52
Kock Epost
Erika Bjare erika.escriche-bjare@nacka.se

Bamse

Telefonnummer

 070 - 334 07 24

Pedagoger

E-post

Eva Molnar eva.molnar@nacka.se
Marlene Karvinen marlene.karvinen@nacka.se
Carina Sundqvist carina.sundqvist@nacka.se

Lille-Skutt

Telefonnummer

 070 - 334 07 74

Pedagoger

E-Post
Sandra Nylin sandra.nylin@nacka.se
Eva Frölin eva.frölin@nacka.se
Pia Palmqvist pia.palmqvist@nacka.se

Husmusen

Telefonnummer

 070 - 334 07 29

Pedagoger

E-post

Sanna Nordin sanna.nordin@nacka.se
Lena Hallström anna-lena.hallstrom@nacka.se
Krista Siik krista.siik@nacka.se

Sidan uppdaterades: