Hoppa till innehåll

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

PEAK-kontakter

PEAK ansvariga
Björn Söderqvist bjorn.soderkvist@nacka.se
Jonatan Lannermar Jonatan.lannemar@nacka.se

PEAK-samordnare i Nacka
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se

Björknässkolan
Therése Henriksson therese.henriksson@nacka.se

Boo Gårds skola
Jenny Malmjärn jenny.malmjarn@nacka.se

Eklidens skola
Lina Tillema
lina.tillema@nacka.se

Ektorps skola / Borgvalla skola
Liv Crona liv.crona@nacka.se

Fisksätraskolan
Sofi Damm sofi.damm@nacka.se

Igelboda skola

Jarlabergs skola
Anneli Johansson anneli.johansson@nacka.se

Järla skola
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se
Sofia Liljegren sofia.liljegren@nacka.se
Kerstin Villaume kerstin.villaume@nacka.se

Myrsjöskolan
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Pia Nybo pia.nybo@nacka.se

Neglinge skola
Susann Sundqvist susann.sundqvist@nacka.se

Orminge skola
Ulrika Nord Wickman
ulrika.nord-wickman@nacka.se

Saltsjö-Duvnäs skola
Kajsa Rootzén kajsa.rootzen@nacka.se
Moa Sangell moa.sangell@nacka.se

Saltsjöbadens samskola
Maria Lindholm maria.lindholm@nacka.se
Margareta Johansson margareta.johansson@nacka.se

Sickla skola
Elisabeth Sundvik Mauritz elisabeth.sundvikmauritz@nacka.se

Sigfridsborgsskolan
Paula Gärdebjörk paula.gardebjork@nacka.se
Karin Malmén karin.malmen@nacka.se

Skuru skola
Krister Werner
krister.werner@nacka.se

Stavsborgsskolan
Anneli Hedkvist Manninen anneli.hedkvist-manninen@nacka.se
Mats Törnqvist mats.tornqvist@nacka.se

Sågtorpskolan
Ebba Drakenberg ebba.drakenberg@nacka.se
Camilla Franzén camilla.franzen@nacka.se
Susanne Lemon
susanne.lemon@nacka.se

Vilans skola

Älta skola
Johanna Sjöblom johanna.sjoblom@nacka.se
Sara Fröberg sara.froberg@nacka.se

Samarbetspartners:

Naturskolan
Malena von Huth malena.von.huth@nacka.se
Annika Wiberg annika.wiberg@nacka.se

Välfärd skola / NTA
Pia Larsson
pia.t.larsson@nacka.se

Sidan uppdaterades:

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.