Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Tekniska störningar i passersystem till Nackas idrottshallar. Vi arbetar med att lösa problemet men troligtvis kommer det innebära problem med belysningen på Boovallen och Skuru IP, inpassering till sporthallar och tillgång till förråd och material i sporthallarna under helgen.

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

Organisation

Organisation och kontakt till oss

Intresserad av visning?

Söker ni plats och vill komma på visning

Ring Nyckelpigan för bokning

070 334 10 02

Har ni frågor kring vår förskolekö

Kontakta skolkoordinator Marie Assor

Marie.assor@nacka.se

08-718 88 37

Skolledning

Thomas Björkvik, Biträdande rektor, thomas.bjorkvik@nacka.se

Älta skolas expedition: 08 -718 88 37

Köket

Maria kök
Telefonnummer 070 - 334 14 74
Kock Epost
Maria Blomster maria.blomster@nacka.se

blåvingen

Telefonnummer

 070 - 334 11 52

Pedagoger

E-post

Katarina Liden katarina.liden@nacka.se
Ingela Kjölander ingela.kjolander@nacka.se
Helene Tenor helene.tenor@nacka.se
Pia Nilsson pia.nilsson@nacka.se

nyckelpigan

np pers

Telefonnummer

 070 - 334 10 02

Pedagoger

E-post

Rose-Marie Wallén rose-marie.wallen@nacka.se
Linda Lekman linda.lekman@nacka.se
Victoria Nyberg victoria.nyberg@nacka.se

smörblomman

S-B

Telefonnummer

 070 - 334 09 35

Pedagoger

E-post

Helena Lidelius helena.lidelius@nacka.se
Lisa Sandberg lisa.sandberg@nacka.se
Freja Clifton frejarhianna.clifton@nacka.se

Sidan uppdaterades: