Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Det finns viktig information

Just nu är efterfrågan extra hög på ärenden hos Bygglovsenheten, vilket gör att du kan behöva vänta längre än vanligt på svar och besked från oss.

Mer information
1 A Anna Lindman anna.lindman@nacka.se
1 B Marina Backe Tomada marina.backe-tomada@nacka.se
1 C Jeanette Dierks jeanette.dierks@nacka.se
2A Emma Högsveden Frazao emma.hogsvedenfrazao@nacka.senacka.se
2 B1 Tatti Henrysson elisabeth.henrysson@nacka.se
2 B2 Hanna Åkesson hanna.akesson@nacka.se
2 B2 Tanja Gaal tanja.gaal@nacka.se
2 C Beata Nordgren beata.nordgren@nacka.se
3 A Anne Haarstad Öberg anne.haarstadoberg@nacka.se
3 B Annica Norlin annica.norlin@nacka.se
3 C Isabelle Johansson isabelle.johansson@nacka.se
Spec Åsa Gripe asa.gripe@nacka.se
Spec Anna Lannerö anna.lannero@nacka.se

Sidan uppdaterades: