Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Det finns viktig information

Just nu är efterfrågan extra hög på ärenden hos Bygglovsenheten, vilket gör att du kan behöva vänta längre än vanligt på svar och besked från oss.

Mer information
2A Fåglarö Anna Boman anna.boman@nacka.se
2A Fåglarö Amanda Liljedal amanda.liljedal@nacka.se
2B1 Husarö Oksana Macijauskiene oksana.macijauskiene@nacka.se
2B1 Husarö Anja Andrén anja.andren@nacka.se
2C Aspö Camilla Eriksson camilla.eriksson@nacka.se
2C Aspö Fredrik Ruthström fredrik.ruthstrom@nacka.se
3A Kastellet Karin Naeslund karin.naeslund@nacka.se
3A Kastellet Helena Boussard helena.boussard@nacka.se
3B Svartsö Anders Bengtsson anders.l.bengtsson@nacka.se
3B Svartsö Javier Gallegos Pacheco javier.gallegos-pacheco@nacka.se
3C Dalarö Susan Aronson susan.aronson@nacka.se
3C Dalarö Annika Kristiansson annika.kristiansson@nacka.se
1A Stegesund Mikael Gahmberg mikael.gahmberg@nacka.se
1A Stegesund Erik Kjellander erik.kjellander@nacka.se
1A Stegesund Susanne Karlsson susanne.karlsson@nacka.se
1B Boda Fredrik Wikström fredrik.wikstrom@nacka.se
1B Boda Maria Janson maria.janson@nacka.se
1C Solvik Lena Nordberg lena.nordberg@nacka.se
1C Solvik Ninnie Öhlén ninne.ohlen@nacka.se
Klubben Henrik Persson henrik.persson@nacka.se

Sidan uppdaterades: