Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Äldreomsorg

Till affärsområde Äldreomsorg hör Nacka seniorcenter som driver  särskilda boenden för äldre samt Natt-och larmpatrullen som hjälper kunder i hemmet nattetid.

Ledning

Karin Kollberg
Affärsområdeschef
Äldreomsorg
Epost: karin.kollberg@nacka.se
Telefon: 08-718 82 35

Anneli Backman
Verksamhetschef
Nacka seniorcenter Ektorp
Epost: anneli.backman@nacka.se
Telefon: 08-718 81 90

Katarina Centerdal
Verksamhetschef
Nacka seniorcenter Sjötäppan
Epost: katarina.centerdal@nacka.se
Telefon: 08-718 90 37

Izabell Söderström (föräldraledig)
Bitr verksamhetschef
Nacka seniorcenter Sjötäppan
Epost: izabell.soderström@nacka.se
Telefon: 08-718 77 59

Sirpa Tampio Wallebom
Verksamhetschef
Nacka seniorcenter Sofiero
Epost: sirpa.tampio-wallebom@nacka.se
Telefon: 08-718 97 38

Jessica Svanholm
Verksamhetschef
Nacka seniorcenter Talliden
Epost: jessica.svanholm@nacka.se
Telefon: 08-718 92 33

Kirsi Güntert Norberg
Bitr verksamhetschef
Nacka seniorcenter Talliden
Epost: kirsi.guntertnorberg@nacka.se
Telefon: 08-718 79 23

Caroline Kumhala
Verksamhetschef
Nacka seniorcenter Älta
Epost: caroline.kumhala@nacka.se
Telefon: 08-718 99 31

Nina Regetti
Verksamhetschef
Natt- och larmpatrull
Epost: nina.regetti@nacka.se
Telefon: 08-718 90 38

Sidan uppdaterades: