Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakta Neglinge skola

Rektor
Britta Wikman
britta.wikman@nacka.se
070-431 82 85

Rektor biträdande
Max Ljungberg
max.ljungberg@nacka.se
070-431 76 01

tf administrativ chef
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
070-431 97 14

IT/Service
Ola Thörnberg
ola.thornberg@nacka.se
070-431 99 79


Vaktmästare

Stefan Englund
stefan.englund@nacka.se
070-431-81 85


Skolsköterska
Johanna Andersson
08-718 96 54

Skolkurator
Karin Aspe
08-718 97 11

Skolpsykolog

Sofia Nöjd

Fritids Rödan
070-431 82 71

Fritidsklubben

070-431 83 03

Fritids Gulan
070-431 82 55

peciallärare
Cecilia Tapani Johansson
mailto:cecilia.tapanijohansson@nacka.se

Musik/Bild

Birgitta Torstensson
birgitta.torstensson@nacka.se




Idrott
076-201 56 36
Anette Geller
anette.geller@nacka.se



Köket
Tommy Lundell
tommy.lundell@nacka.se
070-431 81 11


Sidan uppdaterades: