Hoppa till innehåll

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakta Neglinge skola

Rektor
Lisa Landström
lisa.landstrom@nacka.se
08-718 79 09
070-431 79 09

Bitr. rektor
Malin Rubin
malin.rubin@nacka.se
08-718 84 96
070-431 84 96

Skolkoordinator Expedition
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
08-718 97 14
070-431 97 14

Vaktmästare
Stefan Englund
stefan.englund@nacka.se
08-718 81 85
070-431-81 85

Skolsköterska
Anneli Armstrong
anneli.armstrong@nacka.se
08-718 96 54


Skolpsykolog
Clara Bondesson
clara.bondesson@nacka.se
070-431 88 47


Fritids Rödan
070-431 82 71

Fritidsklubben

070-431 83 03

Fritids Gulan
070-431 82 55

Speciallärare
Eva Engström
eva.engstrom@nacka.se

Musik/Bild

Birgitta Torstensson
birgitta.torstensson@nacka.se




Idrott

Dan Engman
dan.engman@nacka.se

Agnieszka Oderhall
agnieszka.oderhall@nacka.se


Köket
Tommy Lundell
tommy.lundell@nacka.se
070-431 81 11

Sidan uppdaterades:

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.