Hoppa till innehåll

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakta Neglinge skola

Rektor
Britta Wikman
britta.wikman@nacka.se
08-718 82 85
070-431 82 85

Tf bitr rektor och admin ansvarig
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
08-718 97 14
070-431 97 14

Vaktmästare
Stefan Englund
stefan.englund@nacka.se
08-718 81 85
070-431-81 85

Skolsköterska
Anneli Armstrong
anneli.armstrong@nacka.se
08-718 96 54


Skolpsykolog
Clara Bondesson
clara.bondesson@nacka.se
070-431 88 47


Fritids Rödan
070-431 82 71

Fritidsklubben

070-431 83 03

Fritids Gulan
070-431 82 55

Speciallärare
Eva Engström
eva.engstrom@nacka.se

Musik/Bild

Birgitta Torstensson
birgitta.torstensson@nacka.se




Idrott
076-201 56 36
Anette Geller
anette.geller@nacka.se

Agnieszka Oderhall
agnieszka.oderhall@nacka.se


Köket
Tommy Lundell
tommy.lundell@nacka.se
070-431 81 11

Sidan uppdaterades:

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.