Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Tekniska störningar i passersystem till Nackas idrottshallar. Vi arbetar med att lösa problemet men troligtvis kommer det innebära problem med belysningen på Boovallen och Skuru IP, inpassering till sporthallar och tillgång till förråd och material i sporthallarna under helgen.

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

Kontakta oss

Rektor
Britta Wikman
britta.wikman@nacka.se
 070-431 82 85
Administrativ chef
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
070-431 97 14

IT/Service
Ola Thörnberg
ola.thornberg@nacka.se
 070-431 99 79 

Vaktmästare
Linus Hagefeldt
linus.hagefeldt@nacka.se
070-431 60 88 
Skolsköterska
Johanna Andersson
johanna.e.andersson@nacka.se
 08-718 96 54

Skolkurator
Karin Aspe
karin.aspe@nacka.se
08-718 97 11
Skolpsykolog
Agneta Trankell
agneta.trankell@nacka.se
Speciallärare
Cecilia Tapani Johansson
cecilia.tapanijohansson@nacka.se

Fritids Rödan
 070-431 82 71




Fritids Gulan
070-431 82 55

Fritids Lillgulan
070-431 78 19

Åk 4-6
070-431 83 03




Musik/Bild
Birgitta Torstensson
birgitta.torstensson@nacka.se

Idrott
Anette Geller
anette.geller@nacka.se
076-201 56 36
Köket
Tommy Lundell
tommy.lundell@nacka.se
 070-431 81 11









Sidan uppdaterades: