Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Det finns viktig information

Uppdatering av bygglovenhetens e-tjänster. 25 maj klockan 11.30 till och med 30 maj går det inte att använda bygglovenhetens e-tjänster på grund av en uppdatering.

Kontakta oss

E-post personal 4-6

Rektor
Britta Wikman
britta.wikman@nacka.se
 070-431 82 85
Rektor bitr
Ann-Sofie Berg
ann-sofie.berg@nacka.se
070-431 76 01
Administrativ chef
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
070-431 97 14
IT/Service
Ola Thörnberg
ola.thornberg@nacka.se
 070-431 99 79 

Administratör
Cengiz Dogan
cengiz.dogan@nacka.se
070-431 78 41

Vaktmästare
Linus Hagefeldt
linus.hagefeldt@nacka.se
070-431 60 88 

Skolkurator
Görel Åkesdotter Baard
gorel.akesdotterbaard@nacka.se



Skolpsykolog
Agneta Trankell
agneta.trankell@nacka.se

Skolsköterska
Elin Salgueiro Löfberg
elin.salgueirolofberg@nacka.se
08-718 96 54
070-431 26 54

Fritids Rödan
 070-431 82 71




Fritids Gulan
070-431 82 55

Fritids Lillgulan
070-431 78 19

Åk 4-5
070-431 83 03




Musik/Bild
Birgitta Torstensson
birgitta.torstensson@nacka.se

Idrott
Josefine Owetz
josefine.owetz@nacka.se

Köket
Tommy Lundell
tommy.lundell@nacka.se
 070-431 81 11









Sidan uppdaterades: