Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

PEAK ansvariga
Björn Söderqvist bjorn.soderkvist@nacka.se
Jonatan Lannermar Jonatan.lannemar@nacka.se

PEAK-samordnare i Nacka
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se

Björknässkolan
Therése Henriksson therese.henriksson@nacka.se

Boo Gårds skola
Jenny Malmjärn jenny.malmjarn@nacka.se

Eklidens skola
Lina Tillema
lina.tillema@nacka.se

Ektorps skola / Borgvalla skola
Liv Crona liv.crona@nacka.se

Igelboda skola
Ander Linnman anders.linnman@nacka.se

Jarlabergs skola
Marcus Hargerud marcus.hargerud@nacka.se

Järla skola
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se
Eva Lindstedt eva.lindstedt@nacka.se

Myrsjöskolan
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Pia Nybo pia.nybo@nacka.se

Neglinge skola
Caroline Hjalmarsson caroline.hjalmarsson@nacka.se

Orminge skola
Ulrika Nord Wickman
ulrika.nord-wickman@nacka.se

Saltsjö-Duvnäs skola
Moa Sangell moa.sangell@nacka.se
Daniel Holm daniel.holm@nacka.se

Saltsjöbadens samskola
Stefanie Royson stefanie.royson@nacka.se

Sickla skola
Elisabeth Sundvik Mauritz elisabeth.sundvikmauritz@nacka.se

Sigfridsborgsskolan
Paula Gärdebjörk paula.gardebjork@nacka.se

Skuru skola
Cissela Lenkert
cissela.lenkert@nacka.se

Stavsborgsskolan

Sågtorpskolan
Lisa Myrup Lisa.Myrup@nacka.se
Helen Hällback helen.hallback@nacka.se

Vilans skola

Älta skola
Johanna Sjöblom johanna.sjoblom@nacka.se
Sara Fröberg sara.froberg@nacka.se

Samarbetspartners:

Välfärd skola / NTA
Pia Larsson
pia.t.larsson@nacka.se
Mats Törnqvist mats.tornqvist@nacka.se

Sidan uppdaterades: