Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Det finns viktig information

Tekniska störningar i passersystem till Nackas idrottshallar. Vi arbetar med att lösa problemet men troligtvis kommer det innebära problem med belysningen på Boovallen och Skuru IP, inpassering till sporthallar och tillgång till förråd och material i sporthallarna under helgen.

Varning för blufföretag. Det har kommit till vår kännedom att ett företag som påstår sig samarbeta med Nacka kommun ringer runt till Nackabor och erbjuder sig att göra ventilationskontroller och filma ledningar i villor. Vi vill understryka att kommunen inte har något sådant samarbete eller utför liknande arbete.

PEAK ansvariga
Björn Söderqvist bjorn.soderkvist@nacka.se
Jonatan Lannermar Jonatan.lannemar@nacka.se

PEAK-samordnare i Nacka
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se

Björknässkolan
Therése Henriksson therese.henriksson@nacka.se

Boo Gårds skola
Jenny Malmjärn jenny.malmjarn@nacka.se

Eklidens skola
Lina Tillema
lina.tillema@nacka.se

Ektorps skola / Borgvalla skola
Liv Crona liv.crona@nacka.se

Igelboda skola

Jarlabergs skola
Anneli Johansson anneli.johansson@nacka.se

Järla skola
Annelie Adolfsson annelie.adolfsson@nacka.se
Sofia Liljegren sofia.liljegren@nacka.se
Kerstin Villaume kerstin.villaume@nacka.se

Myrsjöskolan
Karin Skarstedt karin.eliasson.skarstedt@nacka.se
Pia Nybo pia.nybo@nacka.se

Neglinge skola
Susann Sundqvist susann.sundqvist@nacka.se

Orminge skola
Ulrika Nord Wickman
ulrika.nord-wickman@nacka.se

Saltsjö-Duvnäs skola
Kajsa Geijer
kajsa.geijer@nacka.se
Moa Sangell moa.sangell@nacka.se
Linda Vahlgren linda.vahlgren@nacka.se

Saltsjöbadens samskola
Frida Strandlund frida.strandlund@nacka.se

Sickla skola
Elisabeth Sundvik Mauritz elisabeth.sundvikmauritz@nacka.se

Sigfridsborgsskolan
Paula Gärdebjörk paula.gardebjork@nacka.se

Skuru skola
Cissela Lenkert
cissela.lenkert@nacka.se

Stavsborgsskolan

Sågtorpskolan
Charlotte Ringqvist charlotte.ringqvist@nacka.se
Ebba Drakenberg ebba.drakenberg@nacka.se
Susanne Lemon
susanne.lemon@nacka.se

Vilans skola
Caroline Hjalmarsson caroline.hjalmarsson@nacka.se

Älta skola
Johanna Sjöblom johanna.sjoblom@nacka.se
Sara Fröberg sara.froberg@nacka.se

Samarbetspartners:

Välfärd skola / NTA
Pia Larsson
pia.t.larsson@nacka.se
Mats Törnqvist mats.tornqvist@nacka.se

Sidan uppdaterades: