Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Det finns viktig information

Varning för bedrägerimail! Vi har uppmärksammat ett större flöde utav bedrägerimail som cirkulerar. Var uppmärksam innan du trycker på länkar och bifogade filer.

Kontakta oss

Här har vi samlat de mest efterfrågade uppgifterna kring kontakt- och öppettider. Hitta hit, fakturaadress och organisationsnummer hittar du till höger på sidan.

Reception/Allmäna frågor
Tel: 08-718 82 00
E-post: Samskolan@nacka.se
Öppetider:
Måndag - Torsdag 07:00-12:00
Fredag 08:00 -10:00

Samskolevägen 1, 133 34 Saltsjöbaden

_________________________________________________________________________________________________

Rektor
Britta Wikman
britta.Wikman@nacka.se
Tel: 08-718 82 85
Mobil: 070-431 82 85
Administrativ chef rektorsområdet
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
Tel: 08-718 97 14
Mobil: 070-431 97 14
Rektor biträdande F-6
Annika Billing
annika.Billing@nacka.se
Tel: 08-718 82 60
Mobil: 070-431 98 45
Rektor biträdande 7-9
Katarina Åkerman Gustafsson
katarina.akerman@nacka.se
Tel: 08-718 99 25
Mobil: 070-431 30 57
Rektor biträdande Elevhälsan
Maria Trygger
maria.Trygger@nacka.se
Mobil: 070-431 30 56

Utvecklingsledare 4-9
Lina Hawerfors
lina.Hawerfors@nacka.se
Utvecklingsledare F-3
Karoline Wallbeck-Hallgren
karoline.Wallbeck-Hallgren@nacka.se

Studie- och yrkesvägledare
Anna Karlsson
anna.karlsson@nacka.se
Tel: 08-718 82 68



Skolkoordinator
Martina Raber
martina.Raber@nacka.se
Tel: 08-718 83 00
Mobil: 070-431 83 00
Skoladministratör/IT
Christopher Arunasalam
E-Post: christopher.arunasalam@nacka.se
Tel: 08-718 82 06
Mobil: 070-431 82 06
Vaktmästare
Sebastian Björkholm
sebastian.bjorkholm@nacka.se
Tel: 08-718 78 32
Mobil: 070-431 88 93
Kurator
Kristina Sandberg
kristina.1.sandberg@nacka.se
Tel: 08-718 82 14
Mobil: 070-431 82 14
Skolpsykolog
Philip Ingemarsson
E-post: philip.ingemarsson@nacka.se




Skolsköterska
Lena Wennerström Mårsén
lena.wennerstrommarsen@nacka.se
08-718 76 91
070-431 88 41

Skolsköterska
Elin Salgueiro Löfberg
elin.salgueirolofberg@nacka.se
08-718 96 54
070-431 26 54

Skolläkare
Benjamin Linner
benjamin.linner@nacka.se


Elevhälsoteam
Karin Bjare
Karin.Bjare@nacka.se
Hélène Svantesson Edenmark
helene.svantesson.edenmark@nacka.se
Pia Axelson
pia.axelson@nacka.se
Camilla Larsson
camilla.larsson@nacka.se
Henrik Frank
henrik.frank@nacka.se
Restaurangansvarig
Soufiane Rhouma
soufiane.Rhouma@nacka.se
Tel: 070-431 93 77
Fritids F-3
Mobil: 070-431 82 60


Fritidsklubben
Tel: 08-718 82 16



_________________________________________________________________________________________________

Sidan uppdaterades: