Hoppa till innehåll

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakt

Här har vi samlat de mest efterfrågade uppgifterna kring kontakt- och öppettider. Hitta hit, fakturaadress och organisationsnummer hittar du till höger på sidan.

Reception
Tel: 08 718 82 00
E-post: Samskolan@nacka.se
Öppetider:
Måndag - Torsdag 07:00 - 12:00
Fredag 08:00 - 10:00

Samskolevägen 1, 133 34 Saltsjöbaden

_________________________________________________________________________________________________

Rektor
Britta Wikman
E-post: Britta.Wikman@nacka.se
Tel: 08 718 82 85
Mobil: 070 431 82 85

Biträdande Rektor F-6
Annika Billing
E-post: Annika.Billing@nacka.se
Tel: 08 718 82 60
Mobil: 070 431 98 45

Biträdande Rektor 7-9
Max Ljungberg
E-post: Max.Ljungberg@nacka.se
Tel: 08 718 76 01
Mobil: 070 431 76 01

Skolkoordinator
Martina Raber
E-Post: Martina.Raber@nacka.se
Tel: 08 718 82 69

Skoladministratör/IT
Christopher Arunasalam
E-Post: chraru@nacka.se
Tel: 08 718 82 06
Mobil: 070 431 82 06

Studie- och yrkesvägledare
Jannike Lindkvist
E-post: Jannike.Lindkvist@nacka.se
Tel: 08 718 82 68

Vaktmästare
Benny Brandefalk
E-post: Benny.Brandefalk@nacka.se
Tel: 08 718 60 88
Mobil: 070 431 60 88

Kurator
Kristina Sandberg
E-post: Kristina.1.sandberg@nacka.se
Tel: 08 718 82 14
Mobil: 070 431 82 14

Skolsköterska
Sofia Sjöqvist
E-post: sofia.sjoqvist@nacka.se
Tel: 08 718 76 91
Mobil: 070 431 88 41

Skolläkare
Malin Szurgot
Kontakt nås via skolsköterskan

Restaurangansvarig
Soufiane Rhouma
E-post: Soufiane.Rhouma@nacka.se
Tel: 08 718 65 29

Fritids F-3
Mobil: 070 431 82 60

Fritidsklubben
Tel: 08 718 82 16

_________________________________________________________________________________________________

Kontaktuppgifter till våra lärare hittar du på Schoolsoft.

Sidan uppdaterades:

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.