Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Kontakta oss

Här har vi samlat de mest efterfrågade uppgifterna kring kontakt- och öppettider. Hitta hit, fakturaadress och organisationsnummer hittar du till höger på sidan.

Reception/Allmäna frågor
Tel: 08-718 82 00
E-post: Samskolan@nacka.se
Öppetider:
Måndag - Torsdag 07:00-12:00
Fredag 08:00 -10:00

Samskolevägen 1, 133 34 Saltsjöbaden

_________________________________________________________________________________________________

Rektor
Britta Wikman
britta.Wikman@nacka.se
Tel: 08-718 82 85
Mobil: 070-431 82 85
Administrativ chef rektorsområdet
Sara Johansson
sara.johansson@nacka.se
Tel: 08-718 97 14
Mobil: 070-431 97 14
Rektor biträdande F-5
Annika Billing
annika.Billing@nacka.se
Tel: 08-718 82 60
Mobil: 070-431 98 45
Rektor biträdande 6-9
Katarina Åkerman Gustafsson
katarina.akerman@nacka.se
Tel: 08-718 99 25
Mobil: 070-431 30 57
Rektor biträdande Elevhälsan F-9
Maria Trygger
maria.Trygger@nacka.se
Mobil: 070-431 30 56

Utvecklingsledare 4-9
Lina Hawerfors
lina.Hawerfors@nacka.se
Utvecklingsledare F-3
Karoline Wallbeck-Hallgren
karoline.Wallbeck-Hallgren@nacka.se

Studie- och yrkesvägledare
Anna Karlsson (vik fr 210401)
anna.karlsson@nacka.se
Tel: 08-718 82 68

Jannike Lindkvist
(Tjänstledigt)

Skolkoordinator
Martina Raber
martina.Raber@nacka.se
Tel: 08-718 82 69
Mobil: 073-824 69 38
Skoladministratör/IT
Christopher Arunasalam
E-Post: christopher.arunasalam@nacka.se
Tel: 08-718 82 06
Mobil: 070-431 82 06
Vaktmästare
Sebastian Björkholm
sebastian.bjorkholm@nacka.se
Tel: 08-718 78 32
Mobil: 070-431 88 93
Kurator
Kristina Sandberg
kristina.1.sandberg@nacka.se
Tel: 08-718 82 14
Mobil: 070-431 82 14
Skolpsykolog
Agneta Trankell
E-post: agneta.trankell@nacka.se




Skolsköterska
Katarina Tiselius
katarina.tiselius@nacka.se
Tel: 08-718 76 91
Mobil: 070-431 88 41
Skolsköterska
Johanna Andersson
johanna.e.andersson@nacka.se
Tel: 08-718 96 54
Mobil: 070-431 26 54
Skolläkare
Benjamin Linner
benjamin.linner@nacka.se


Elevhälsoteam
Karin Bjare
Karin.Bjare@nacka.se
Hélène Svantesson Edenmark
helene.svantesson.edenmark@nacka.se
Pia Axelson
pia.axelson@nacka.se
Camilla Larsson
camilla.larsson@nacka.se
Titti Enecker
titti.enecker@nacka.se
Henrik Frank
henrik.frank@nacka.se
Erik Schaffer
erik.schaffer@nacka.se
Restaurangansvarig
Soufiane Rhouma
soufiane.Rhouma@nacka.se
Tel: 070-431 93 77
Fritids F-3
Mobil: 070-431 82 60


Fritidsklubben
Tel: 08-718 82 16



_________________________________________________________________________________________________

Sidan uppdaterades: