Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakt personal

Andersson Perez Vanessa : vanessa.anderssonperez@nacka.se

Andersson Morgan: morgan.andersson@nacka.se

Arunasalam Christopher : christopher.arunasalam@nacka.se

Aspberg Johanna: johanna.aspberg@nacka.se

Axelson Pia : pia.axelson@nacka.se

Baaz Lindqvist Christina : christina.baazlindqvist@nacka.se

Benzinger Annika : annika.benzinger@nacka.se

Berg Ann-Sofie : ann-sofie.berg@nacka.se

Berg Joel : joel.berg@nacka.se

Bergström Emma : emma.bergstrom@nacka.se

Billing Annika : annika.billing@nacka.se

Bjare Karin : karin.bjare@nacka.se

Björkholm Sebastian : sebastian.bjorkholm@nacka.se

Blom Niklas : niklas.blom@nacka.se

Blomquist Tim : tim.blomquist@nacka.se

Bohman Karin : karin.bohman@nacka.se

Briggs Elizabeth : elizabeth.briggs@nacka.se

Bringsäter Rickard : rickard.bringsater@nacka.se

Bruzeliuz Ted : ted.bruzelius@nacka.se

Bäck Eva : eva.c.back@nacka.se

Camps Navajas Mercé : merce.campsnavajas@nacka.se

Carlefred Tobias : tobias.carlefred@nacka.se

Carlsson Linnea : linnea.carlsson@nacka.se

Cosmo Malin : malin.cosmo@nacka.se

Dalgren Ted Olof : tedolof.dalgren@nacka.se

deHagar Monica : monica.dehagar@nacka.se

Dunér Elin : elin.duner@nacka.se

Duré Johanna : johanna.dure@nacka.se

Edström Niclas : niclas.edstrom@nacka.se

Elmetwally Mohamed : mohamed.elmetwally@nacka.se

Enecker Titti : titti.enecker@nacka.se

Engström Annette : annette.engstrom@nacka.se

Eriksson Klockare Magdalena : magdalena.erikssonklockare@nacka.se

Farell Camilla : camilla.farell@nacka.se

Franco Ceballos Richardo : richardo.francoceballos@nacka.se

Frank Henrik : henrik.frank@nacka.se

Gauffin Anneli : anneli.gauffin@nacka.se

Gip Marie : marie.gip@nacka.se

Godenius Cristoffer : cristoffer.godenius@nacka.se

Grannas Christine : christine.grannas@nacka.se

Gunnarsdóttir Olausson Ása : asa.gunnarsdottirolausson@nacka.se

Gustafsson Pontus : pontus.gustafsson@nacka.se

Hallberg Anna : anna.hallberg@nacka.se

Hammer Rosaura : rosaura.hammer@nacka.se

Hansson Barndt Jonas : jonas.barndt@nacka.se

Hawerfors Lina : lina.hawerfors@nacka.se

Helander Julia : julia.helander@nacka.se

Helin Westermark Petra : petra.helin-westermark@nacka.se

Henning Helena : helena.henning@nacka.se

Herolf Karin : karin.herolf@nacka.se

Herrera Hokka Daniela : daniela.herrerahokka@nacka.se

Herrera Josephine : josephine.herrera@nacka.se

Herrey Melina : melina.herrey@nacka.se

Holmström Ann : ann.holmstrom@nacka.se

Husbom Marie : marie.husbom@nacka.se

Jibrell Sebastian : sebastian.jibrell@nacka.se

Johansson Grimborg Ann-Charlotte : ann-charlotte.johansson-grimborg@nacka.se

Johansson August : august.johansson@nacka.se

Johansson Frida : frida.johansson@nacka.se

Johansson Margareta : margareta.johansson@nacka.se

Kammouna Zahra : zahra.kammouna@nacka.se

Kanber Teresa : teresa.kanber@nacka.se

Karazebeki Kicki : kicki.karazebeki@nacka.se

Karlsson Anna : anna.karlsson@nacka.se

Kihlberg Andreas . andreas.kihlberg@nacka.se

Klingmo Giertz Ulrika : ulrica.1.klingmo-giertz@nacka.se

Larsson Camilla : camilla.larsson@nacka.se

Larsson Jacob : jacob.larsson@nacka.se

Liberg Sofia : sofia.liberg@nacka.se

Lindholm Maria : maria.lindholm@nacka.se

Lindkvist Jannike : jannike.lindkvist@nacka.se

Lingman Victoria : victoria.lingman@nacka.se

Lundberg Jennie : jennie.lundberg@nacka.se

Lundberg Johanna : johanna.lundberg@nacka.se

Lundberg Jonas : jonas.lundberg@nacka.se

Lögdberg Vanja : vanja.logdberg@nacka.se

Macak Faruk : faruk.macak@nacka.se

Marsil Robin : robin.marsil@nacka.se

Mazharsarmadi Mojgan : mojgan.mazharsarmadi@nacka.se

Mielke Linda : linda.mielke@nacka.se

Murray Sinead : sinead.murray@nacka.se

Ndikumana Saidi : saidi.ndikumana@nacka.se

Nilsson Hedvig : hedvig.nilsson@nacka.se

Nordström Emelie : emelie.nordstrom@nacka.se

Norman Erika : erika.norman@nacka.se

Nyberg Matilda : matilda.nyberg@nacka.se

Nyblom Vera : vera.nyblom@nacka.se

Petterson Lisa : lisa.petterson@nacka.se

Pihlvang Ulla : ulla.pihlvang@nacka.se

Raber Martina : martina.raber@nacka.se

Randrup Petra : petra.randrup@nacka.se

Rhouma Faycal : faycal.rhouma@nacka.se

Rhouma Soufiane : soufiane.rhouma@nacka.se

Roald Ulrica : ulrica.roald@nacka.se

Ronnhammar Amina : amina.ronnhammar@nacka.se

Salén Petra : petra.salen@nacka.se

Schaffer Erik : erik.schaffer@nacka.se

Sevgili Roy : roy.sevgili@nacka.se

Sigmundsson Elfar : elfar.sigmundsson@nacka.se

Skaar Karin : karin.skaar@nacka.se

Skjöld Sebastian : sebastian.skjold@nacka.se

Sobhani Arash : arash.sobhani@nacka.se

Sundell Dan : dan.sundell@nacka.se

Sundman Axel : axel.sundman@nacka.se

Sundman Oscar : oscar.sundman@nacka.se

Svantesson Edenmark Héléne : helene.svantesson.edenmark@nacka.se

Tekle Filmon : filmon.tekle@nacka.se

Thomas Jeff : jeff.thomas@nacka.se

Trimmer Chelsea : chelsea.trimmer@nacka.se

Trygger Maria : maria.trygger@nacka.se

Vesterberg Mikael : mikael.vesterberg@nacka.se

Wall Daniel : daniel.wall@nacka.se

Wallbeck-Hallgren Karoline : karoline.wallbeck-hallgren@nacka.se

Wigren Annika : annika.wigren@nacka.se

Wigren Jesper : jesper.wigren@nacka.se

Wikman Britta : britta.wikman@nacka.se

Wikman Kårevall Elvira : elvira.wikmankarevall@nacka.se

Wikman Kårevall Love : love.wikmankarevall@nacka.se

Wrangle Anneli : anneli.wrangle@nacka.se

Åkerman Gustafsson Katarina : katarina.akerman@nacka.se

Åström Ulrika : ulrika.astrom@nacka.se

Öhman Maria : maria.ohman@nacka.se

Sidan uppdaterades: