Hoppa till innehåll

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakt personal

Andersson Perez Vanessa : vanessa.anderssonperez@nacka.se

Arunasalam Christopher : christopher.arunasalam@nacka.se

Axelson Pia : pia.axelson@nacka.se

Benzinger Annika : annika.benzinger@nacka.se

Berg Ann-Sofie : ann-sofie.berg@nacka.se

Bergström Emma : emma.bergstrom@nacka.se

Billing Annika : annika.billing@nacka.se

Bjare Karin : karin.bjare@nacka.se

Blom Niklas : niklas.blom@nacka.se

Bringsäter Rickard : rickard.bringsater@nacka.se

Bäck Eva : eva.c.back@nacka.se

Camps Navajas Mercé : merce.campsnavajas@nacka.se

Carlefred Tobias : tobias.carlefred@nacka.se

Carlsson Linnea : linnea.carlsson@nacka.se

Cosmo Malin : malin.cosmo@nacka.se

Dalgren Ted Olof : tedolof.dalgren@nacka.se

deHagar Monica : monica.dehagar@nacka.se

Duré Johanna : johanna.dure@nacka.se

Elmetwally Mohamed : mohamed.elmetwally@nacka.se

Engström Annette : annette.engstrom@nacka.se

Farell Camilla : camilla.farell@nacka.se

Franco Ceballos Richardo : richardo.francoceballos@nacka.se

Gauffin Anneli : anneli.gauffin@nacka.se

Gip Marie : marie.gip@nacka.se

Grannas Christine : christine.grannas@nacka.se

Gunnarsdóttir Olausson Ása : asa.gunnarsdottirolausson@nacka.se

Hammer Rosaura : rosaura.hammer@nacka.se

Hansson Barndt Jonas : jonas.barndt@nacka.se

Hawerfors Lina : lina.hawerfors@nacka.se

Helin Westermark Petra : petra.helin-westermark@nacka.se

Henning Helena : helena.henning@nacka.se

Herrera Josephine : josephine.herrera@nacka.se

Herrey Melina : melina.herrey@nacka.se

Holmström Ann : ann.holmstrom@nacka.se

Husbom Marie : marie.husbom@nacka.se

Jibrell Sebastian : sebastian.jibrell@nacka.se

Johansson Frida : frida.johansson@nacka.se

Johansson Grimborg Ann-Charlotte : ann-charlotte.johansson-grimborg@nacka.se

Johansson Margareta : margareta.johansson@nacka.se

Kammouna Zahra : zahra.kammouna@nacka.se

Kanber Teresa : teresa.kanber@nacka.se

Karazebeki Kicki : kicki.karazebeki@nacka.se

Karlsson Anna : anna.karlsson@nacka.se

Kihlberg Andreas . andreas.kihlberg@nacka.se

Klingmo Giertz Ulrika : ulrica.1.klingmo-giertz@nacka.se

Larsson Camilla : camilla.larsson@nacka.se

Larsson Jacob : jacob.larsson@nacka.se

Liberg Sofia : sofia.liberg@nacka.se

Lindholm Maria : maria.lindholm@nacka.se

Lindkvist Jannike : jannike.lindkvist@nacka.se

Lingman Victoria : victoria.lingman@nacka.se

Lundberg Johanna : johanna.lundberg@nacka.se

Lundberg Jonas : jonas.lundberg@nacka.se

Lögdberg Vanja : vanja.logdberg@nacka.se

Macak Faruk : faruk.macak@nacka.se

Marsil Robin : robin.marsil@nacka.se

Mazharsarmadi Mojgan : mojgan.mazharsarmadi@nacka.se

Mielke Linda : linda.mielke@nacka.se

Murray Sinead : sinead.murray@nacka.se

Ndikumana Saidi : saidi.ndikumana@nacka.se

Nilsson Hedvig : hedvig.nilsson@nacka.se

Nordström Emelie : emelie.nordstrom@nacka.se

Nyberg Matilda : matilda.nyberg@nacka.se

Petterson Lisa : lisa.petterson@nacka.se

Pihlvang Ulla : ulla.pihlvang@nacka.se

Raber Martina : martina.raber@nacka.se

Randrup Petra : petra.randrup@nacka.se

Rhouma Faycal : faycal.rhouma@nacka.se

Rhouma Soufiane : soufiane.rhouma@nacka.se

Roald Ulrica : rlrica.roald@nacka.se

Ronnhammar Amina : amina.ronnhammar@nacka.se

Salén Petra : petra.salen@nacka.se

Schaffer Erik : erik.schaffer@nacka.se

Sevgili Roy : roy.sevgili@nacka.se

Sigmundsson Elfar : elfar.sigmundsson@nacka.se

Skaar Karin : karin.skaar@nacka.se

Skjöld Sebastian : sebastian.skjold@nacka.se

Sundell Dan : dan.sundell@nacka.se

Sundman Axel : axel.sundman@nacka.se

Svantesson Edenmark Héléne : helene.svantesson.edenmark@nacka.se

Tekle Filmon : filmon.tekle@nacka.se

Thomas Jeff : jeff.thomas@nacka.se

Trygger Maria : maria.trygger@nacka.se

Vesterberg Mikael : mikael.vesterberg@nacka.se

Wall Daniel : daniel.wall@nacka.se

Wallbeck-Hallgren Karoline : karoline.wallbeck-hallgren@nacka.se

Wigren Annika : annika.wigren@nacka.se

Wigren Jesper : jesper.wigren@nacka.se

Wikman Britta : britta.wikman@nacka.se

Wikman Kårevall Elvira : elvira.wikmankarevall@nacka.se

Wrangle Anneli : anneli.wrangle@nacka.se

Åkerman Gustafsson Katarina : katarina.akerman@nacka.se

Åström Ulrika : ulrika.astrom@nacka.se

Öhman Maria : maria.ohman@nacka.se

Sidan uppdaterades: