Hoppa till innehåll

På Nacka.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies

Kontakt personal

Abdellatif Ramadan : ramadan.abdellatif@nacka.se

Arunasalam Christopher : christopher.arunasalam@nacka.se

Axelson Pia : pia.axelson@nacka.se

Back Ellinor : ellinor.back@nacka.se

Barksell Josephine : josephine.barksell@nacka.se

Belengri Olympia : olympia.belengri@nacka.se

Benzinger Annika : annika.benzinger@nacka.se

Berg Ann-Sofie : ann-sofie.berg@nacka.se

Berglund Albin : albin.berglund@nacka.se

Bergmark Emmie : emmie.bergmark@nacka.se

Bergström Emma : emma.bergstrom@nacka.se

Bile Ahmed : ahmed.bile@nacka.se

Billing Annika : Annika.Billing@nacka.se

Bjare Karin : karin.bjare@nacka.se

Brattwall Melina : melina.brattwall@nacka.se

Bäck Eva : Eva.C.Back@nacka.se

Camps Navajas Mercé : merce.campsnavajas@nacka.se

Carlefred Tobias : tobias.carlefred@nacka.se

Cosmo Malin : malin.cosmo@nacka.se

Dahlin Emelie : emelie.dahlin@nacka.se

Dalgren Ted Olof : tedolof.dalgren@nacka.se

Elmetwally Mohamed : mohamed.elmetwally@nacka.se

Engström Annette : annette.engstrom@nacka.se

Ericsson Rosel : rosel.ericsson@nacka.se

Esbron Tina : tina.esbron@nacka.se

Fall Pascal : pascal.fall@nacka.se

Franco Ceballos Richardo : richardo.francoceballos@nacka.se

Gasimov Parvin : parvin.gasimov@nacka.se

Gauffin Anneli : anneli.gauffin@nacka.se

Granlund Carl : carl.granlund@nacka.se

Grannas Christine : christine.grannas@nacka.se

Gren Ander Inga : inga.gren-ander@nacka.se

Hagefeldt Linus : linus.hagefeldt@nacka.se

Hammer Rosaura : rosaura.hammer@nacka.se

Hansson Barndt Jonas : jonas.barndt@nacka.se

Hawerfors Lina : Lina.Hawerfors@nacka.se

Helin Westermark Petra : petra.helin-westermark@nacka.se

Herrera Josephine : josephine.herrera@nacka.se

Hoff Camilla : camilla.hoff@nacka.se

Holmström Ann : ann.holmstrom@nacka.se

Johansson Frida : frida.johansson@nacka.se

Johansson Grimborg Ann-Charlotte : ann-charlotte.johansson-grimborg@nacka.se

Johansson Margareta : margareta.johansson@nacka.se

Kammouna Zahra : zahra.kammouna@nacka.se

Kanber Teresa : teresa.kanber@nacka.se

Karazebeki Kicki : kicki.karazebeki@nacka.se

Karlsson Anna : anna.karlsson@nacka.se

Kilic Zeki : zeki.kilic@nacka.se

Larsson Jacob : jacob.larsson@nacka.se

Larsson Solveig : solveig.larsson@nacka.se

Lindholm Maria : maria.lindholm@nacka.se

Lindkvist Jannike : jannike.lindkvist@nacka.se

Lindqvist Anna : anna.lindqvist@nacka.se

Lingman Victoria : victoria.lingman@nacka.se

Ljungberg Max : Max.Ljungberg@nacka.se

Ljungblom Charlotte : charlotte.ljungblom@nacka.se

Llorens Barral Ana Maria : anamaria.llorens-barral@nacka.se

Lundberg Johanna : Johanna.Lundberg@nacka.se

Lögdberg Vanja : vanja.logdberg@nacka.se

Macak Faruk : faruk.macak@nacka.se

Marsil Robin : robin.marsil@nacka.se

Mazharsarmadi Mojgan : mojgan.mazharsarmadi@nacka.se

Merzuk Adem Anwar : anwar.merzukadem@nacka.se

Meurman Sebastian : sebastian.meurman@nacka.se

Mielke Linda : Linda.Mielke@nacka.se

Murray Sinead : sinead.murray@nacka.se

Ndikumana Saidi : saidi.ndikumana@nacka.se

Nilsson Hedvig : hedvig.nilsson@nacka.se

Nyberg Matilda : matilda.nyberg@nacka.se

Nyström Berglund Elin : elin.nystromberglund@nacka.se

Petterson Lisa : Lisa.Petterson@nacka.se

Raber Martina : martina.raber@nacka.se

Randrup Petra : petra.randrup@nacka.se

Rhouma Faycal : faycal.rhouma@nacka.se

Rhouma Soufiane : soufiane.rhouma@nacka.se

Roald Ulrica : Ulrica.Roald@nacka.se

Rodgers Hannah : hannah.rodgers@nacka.se

Ronnhammar Amina : amina.ronnhammar@nacka.se

Salam Marjan : marjan.salam@nacka.se

Schaffer Erik : erik.schaffer@nacka.se

Sigmundsson Elfar : elfar.sigmundsson@nacka.se

Skjöld Sebastian : sebastian.skjold@nacka.se

Strandberg Emelie : emelie.strandberg@nacka.se

Sundell Dan : dan.sundell@nacka.se

Svantesson Edenmark Héléne : helene.svantesson.edenmark@nacka.se

Söderberg Wikström Malin : malin.soderberg-wikstrom@nacka.se

Thomas Jeff : jeff.thomas@nacka.se

Ulug Isabelle : isabelle.1.ulug@nacka.se

Wallbeck-Hallgren Karoline : karoline.wallbeck-hallgren@nacka.se

Westberg Claes-Henrik : claes-henrik.westberg@nacka.se

Vesterberg Mikael : Mikael.Vesterberg@nacka.se

Wide Gauffin Fia : fia.widegauffin@nacka.se

Wikman Britta : britta.wikman@nacka.se

Wischer Alice : alice.wischer@nacka.se

Åkerman Gustafsson Katarina : Katarina.Akerman@nacka.se

Åström Ulrika : ulrika.astrom@nacka.se

Öhman Maria : maria.ohman@nacka.se

Sidan uppdaterades:

Mitt Nacka

  • …så får du upptäcka spännande evenemang i din närhet.